پاسخ به سوالات شما در خصوص تورها و هتل های تایلند، با ما تماس بگیرید، گروه تورهای ویرگول

درباره ما

گروه تورهای ویرگول

پرتال جامع سفر به تایلند از مجموعه سایت های گروه تورهای ویرگول با بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان و متخصصان با سابقه حوزه گردشگری, فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز نمود.

این پرتال مرجع جامع اطلاع رسانی و معرفی هتلها, تورها و اطلاعات شهرهای تایلند و حاوی نقشه ها, وضعیت آب و هوا, اطلاعات شهری و اقلیمی, مکان های تاریخی , دیدنی و … می باشد.

گروه تورهای ویرگول با توجه و اهتمام ویژه به امر بهینه سازی و سئو پرتال جامع سفر به تایلند ( ThailandTourz.net ) و با بروز رسانی مطلوب و ارائه مطالب مفید و کارآمد مفتخر است که این پرتال رتبه اول را در نتیجه جستجوی کلمات کلیدی مانند: درباره شهرها, نقشه, آب و هوا, دیدنی ها, اسامی هتل ها و تورها, کسب نموده و بدینوسیله با کاهش هزینه های فروش و تبلیغات در بخش بازاریابی هدف خود را در حمایت از آژانس ها, فعالان و علاقمندان حوزه گردشگری تحقق بخشیده است.

بدین منظور برای برسازی بستر مجازی مناسب و مورد اعتماد مسافران, تنها از آژانس های دارای مجوز بند ب ثبت نام به عمل آمده و درج آگهی در پرتال میسر است.

از تمامی آژانس های مسافرتی و گردشگری محترم سراسر کشور عزیزمان ایران دعوت می شود برای آگاهی از شرایط ثبت نام و درج آگهی از طریق تماس تلفنی یا ایمیل با ما در ارتباط باشند.

توجه به گردشگری تامین سلامت, پویایی و ارتقاء وضعیت اقتصادی, فرهنگی, اجتماعی و سیاسی کشورمان است, همگی در بهبودش بکوشیم.

۰۹۱۲۳۵۸۲۲۳۰

Virgoul.Tours@Gmail.com

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 22228581-021

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید