پاسخ به سوالات شما در خصوص تورها و هتل های تایلند، با ما تماس بگیرید، گروه تورهای ویرگول

تور سامویی

تور سامویی قیمت ها و اطلاعات

محل قرارگیری تور سامویی جزیره سامویی است مانند یک هنرمند مشهور هالیوود به خوبی تثبیت: او ظالمانه آراسته، دارای گیسوان ورزش ها دوست داشتنی و آرامی تمام چین و چروک خود را بدون بیش از جوانه زدن در شایعات حذف خواهند شد. او در کسب و کار گردشگری دیگر از تقریبا هر جزیره دیگر تایلندی بوده است، اما به جای تبدیل شدن لوازم، او را در آغوش گرفت نسل جدیدی از برانگیخت رفت و آمد مکرر، بسیاری از آنها مجلل. برنده جایزه آکادمی تعطیلات در اینجا شامل امتداد خوب از شن و ماسه با صندلیهای ساحل، جاده ها بدون زباله، در سطح جهانی غذاهای بین المللی، چشمه های معدنی لوکس و احزاب نوار ساحل مسدود برای بپوشند ۲۰ و یه چیزی که در ظهر شروع می شود.

 

پشت روکش براق هنوز کورسویی از دختر از کشور وجود دارد. برای بخار دکه مواد غذایی کنار خیابان فراتر از ساحل نگاه کنید، کلبه دورهگرد پایین در امتداد آرام شن و ماسه و معابد بودایی ترشح در امتداد کوچه پس کوچه plunked. واقعا به دور، سر به جنوب یا غرب جزیره که در آن شما را پیدا سامویی خانواده اجرا رستوران غذاهای دریایی، شهرهای رایگان توریستی معتبر وزوز با فرزندان مهاجران تجاری چینی اصلی و امتداد طولانی از نارگیل زیبا و وحشی و کرک کف دست.
یک جزیره از زیبایی های طبیعی و تنوع، به سامویی خانه به حدود ۴۰۰۰۰ نفر جمعیت تمام وقت، ۹۰٪ از آنها بودایی است. خط ساحلی نخل حاشیه و کشت نارگیل و میوه از زمینهای پست ساحلی افزایش به گرانیت، سنگ مرمر مرکزی عظیم، دامنه های که در جنگل های استوایی پردهی.

در ۲۴۷ کیلومتر مربع سامویی جزیره دومین در تایلند و بزرگترین جزیره در مجمع الجزایر چومپون بیش از ۸۰ جزیره (عمدتا خالی از سکنه) که به صورت آنگ تونگ ملی پارک دریایی، یک قایقرانی و غواصی بهشت ​​است. در ۲۵ کیلومتر طول و ۲۱ کیلومتر عرض، سامویی اندازه کافی بزرگ برای اکتشافات جدی توسط پرماجرا و مناسب است، اما می تواند فقط در چند ساعت توسط موتور و یا ماشین circumnavigated. شما می توانید زیبا جزیره سامویی اطلاعات گشت و گذار را ببینید.

این جزیره احتمالا برای اولین بار ساکنان شد حدود ۱۵ قرن پیش، حل و فصل شده توسط ماهیگیران از شبه جزیره مالایا و جنوب چین. آن را در نقشه چینیها مربوط به ۱۶۸۷، تحت نام Pulo Cornam به نظر می رسد. نام سامویی مرموز را در خود است. شاید یک فرمت از نام یکی از درختان بومی، اصفهان است، و یا آن را به یک فساد از کلمه چینی Saboey، به این معنی “پناهگاه امن” است.

تا اواخر قرن ۲۰، سامویی یک جامعه خودکفا جدا شده بود، داشتن ارتباط کمی با سرزمین اصلی تایلند. این جزیره حتی بدون جاده ها تا اوایل ۱۹۷۰s بود، و سفر ۱۵ کیلومتر از یک طرف از این جزیره را به دیگر درگیر سفری طیف روز از طریق جنگل مرکزی کوهستانی.

تور سامویی

تور سامویی

در اوایل ۱۹۷۰s اولین پیاده سفر در پشت یک قایق نارگیل در جزیره سامویی رسید. برای سال بعد از آن در جزیره فقط چند خانه های ییلاقی و یک قطره از گردشگران بود. همه چیز شروع به تغییر در اوایل ۱۹۹۰s زمانی که گردشگران شروع به آمدن در قایق و از آن به بعد به جای قابل توجهی افزایش یافته است. سامویی در حال حاضر محل دوم محبوب ترین عنوان یک مقصد جزیره در تایلند (اولین پوکت است). جزیره سامویی ممکن است جزیره زیبا ترین کشور است، اما هنوز هم یک واحه از زیبایی های طبیعی با سواحل شنی سفید آن، مرجان خیره کننده، تالاب شیرین، آبشارها زیبا، نوسان دار درختان نارگیل و آب شفاف. آب در Bophut ساحل، هر چند، اغلب تیره، به ویژه در اطراف دسامبر.

متاسفانه، توسعه در جزیره سامویی است شروع به گرفتن عوارض آن و سواحل Chaweng و Lamai پر ازدحام در فصل بالا می باشد.

جزیره سامویی فرودگاه (USM) یک فرودگاه خصوصی در اصل توسط بانکوک ایرویز [۱]، که هنوز هم اپراتور اصلی و برای یک مدت طولانی تنها خطوط هوایی با خدمات به جزیره سامویی بود ساخته شده است. آنها خروج نزدیک به ساعتی به / از بانکوک و بلیط با استانداردهای تایلندی گران قیمت هستند، با هزینه رزرو پیش ۳،۰۰۰-۴،۵۰۰ بات یک طرفه، در حالی که یک پیاده روی در آپارتمان، ممکن است دو برابر است. همچنین پروازهای روزانه به / از Phuket برای ۲،۰۰۰-۳،۰۰۰ بات وجود دارد. دو پرواز در روز از Chiang Mai (اما تنها یک پرواز مستقیم در جهت مخالف).

یکی از ویژگی های دروازه خروج بین المللی گوشه ای حسن نیت ارائه میدهد فراهم می کند که مواد غذایی و نوشیدنی برای تمام مسافران در یک منطقه دنج نشسته است. انتظار شبانه روزی می شود و نه با مواد غذایی، نوشیدنی راحت، و Wi-Fi ارائه شده است.

علاوه بر این به بانکوک هوا، جزیره سامویی است که توسط دو پرواز در روز از بانکوک با خطوط هوایی تایلند و همچنین توسط BERJAYA هوا [۲] و کرم شب تاب خدمت [۳] از فرودگاه سوبانگ (یک فرودگاه شهرستان های کوچک ۳۰ دقیقه از مرکز شهرستان کوالالامپور) و فرودگاه بین المللی پنانگ در مالزی.

صدور روادید به ورود و بدون ویزا نوشته در فرودگاه سامویی برای برخی از ملیت های در دسترس هستند. تایلند برای اطلاعات بیشتر ببینید.

حمل و نقل زمینی از فرودگاه به راحتی در دسترس. یک کرسی در یک مینی بوس برای سوار شدن ۲۰ دقیقه به Chaweng هزینه ۱۲۰ بات / فرد. سریعتر خصوصی مینی بوس ۴۰۰ به سمت بالا بات هزینه. هیچ تاکسی واقعی در فرودگاه وجود دارد، و از بسیاری از رانندگان حاضر به استفاده از متر خود شما احتمالا خواهد پرداخت همان اگر خود را امتحان کنید برای گرفتن تاکسی در خارج از فرودگاه.

اگر شما یک زن و شوهر و یا خانواده هستید، شما احتمالا از سوی برخی از تور سامویی جوان نگه داشتن نشانه هایی برای برخی از هتل ها بالاتر پایان نزدیک می شود. آنها شما را جایی که شما اقامت بپرسید، و بر اساس پاسخ، شما را به یک سوار تاکسی رایگان اگر شما قول می دهم به شرکت در یک سخنرانی برای به اشتراک گذاری هتل زمان خود را در طول اقامت خود (جلوگیری از پیشنهادات).

فرودگاه های جایگزین دیگر فرودگاه برای پرواز به جزیره سامویی شامل سورات تانی فرودگاه و فرودگاه چومپون در سرزمین اصلی با قابلیت اتصال به کشتی خوب به جزیره ساموی. این اغلب قابل توجهی ارزان تر هستند و توسط حامل های کم هزینه بسیار عالی ایر آسیا و NOK هوا خدمت کرده است.

NOK هوا ارائه می دهد چهار روزانه پرواز کشتی + خدمات از بانکوک به v.v. جزیره سامویی با پرواز با NOK هوا از بانکوک به سورات تانی یا ناخون سی تاممارات و در یک کشتی به جزیره سامویی منتقل شده است. این را می توان به طور مستقیم از وب سایت خود را رزرو.
پرواز به سورات تانی از طریق خطوط هوایی تایلند و خطوط هوایی کم هزینه، ایر آسیا و NOK هوا (ترک از Don موانگ فرودگاه) و اتصال از طریق جاده و سپس کشتی.
پرواز به ناخون سی تاممارات آسیا هوا یا NOK هوا و سپس با اتوبوس و ادم بددهن و ماجراجو است.

تور سامویی

تور سامویی

از چومپون طریق کو تائو، ضربه فنی پانگان

Lomprayah [4] ارائه می دهد یک اتوبوس / سرعت بالا خدمات کشتی ادم بددهن و ماجراجو ترکیب از بانکوک به جزیره سامویی که حدود ۱۱ ساعت (۵.۵ از آنها با قایق) و هزینه های طول می کشد حدود ۱۲۵۰ بات (۱۰۰۰ بات در جهت مخالف). اتوبوس مکث در هوا هین و سپس در چومپون متوقف می شود، که در آن با کشتی، که خواستار در کو ننگ یوان، کو تائو و کوع فا نگن در راه خود را به جزیره سامویی متصل می شود. در حالی که مسیر ممکن است خوش منظره و زیبا تر (به عنوان شامل سفر قایق از طریق ۲ جزیره) و کشتی خود را در مقایسه با Seatran است، کل سفر به سامویی به زمان بیشتری نیاز است اما یک راه خوب برای دیدن هر دو روستا و جزایر فراهم می کند. گزینه ای برای سفر با اتوبوس یک پرواز ۵۰ دقیقه از بانکوک به فرودگاه چومپون طریق NOK هوا و انتقال به کشتی با سرعت بالا توقف در کو تائو در طول مسیر است.

Lomprayah ادم بددهن و ماجراجو با سرعت بالا هستند گزینه خوب و سریع برای رسیدن به سامویی از Ko تائو و یا کو پانگان، و همچنین به عنوان یک راه منطقی برای رسیدن به این جزایر از بانکوک. همچنین قایق های تندرو به طور منظم و کشتی از اپراتورهای دیگر وجود دارد.

از سورات تانی

هر دو ایستگاه قطار و فرودگاه سورات تانی (URT)، خدمات اتوبوس / کشتی به جزیره سامویی برای ۲۰۰-۳۰۰ بات ترکیب وجود دارد. برخی مستلزم اتوبوس ۶۰ دقیقه به اسکله Donsak به دنبال یک ۹۰ دقیقه عبور کشتی. دیگران با اتوبوس ۳۰ دقیقه، اما کشتی زمان اضافی را می گیرد. بلیط ها توسط عوامل متعددی که با هر قطار و فرودگاه به فروش می رسد. هزینه قطعا نباید کمتر از ۳۰۰ بات، حتی اگر خرید این راه (بازگشت قایق دسته کوچک موسیقی جاز + بلیط اتوبوس در کشتی Seatran راحت تر خریداری در اسکله Nathon در سامویی رسما هزینه ۲۳۰ بات).

 

تور سامویی

تور سامویی

از اسکله Donsak، ۲ شرکت کشتی (خروج هر ۳۰-۶۰ دقیقه) که در Nathon اسکله خاتمه وجود دارد: Songserm سفر [۵] و Seatran ([6] یکی از اولین چیزی است که شما در اغلب موارد اگر رزرو از طریق آژانس های مسافرتی دریافت کنید. آن یک کشتی کوچک و نه با دو عرشه، اغلب بسیار شلوغ بنابراین شما می توانید کرسی در یکی از پایین تر می کنید اگر شما آمده دیر است. طبقه بالا، در حالی که تهویه مطبوع، هزینه های اضافی، بنابراین شما ممکن است تا پایان نشسته در اطراف توده ای از کوله پشتی در پشت قایق در زیر نور خورشید اگر شما نمی خواهید به پرداخت). وجود دارد کوچک در هیئت مدیره فروشگاه در عرشه پایین تر، اما قیمت به شدت متورم (نودل فوری، که ۱۵ بات در ۷/۱۱ هزینه، برای ۵۰ بات در هیئت مدیره به فروش می رسد). اگر شما این قایق را انتخاب کنید، را تنقلات خود را. مردم روی کشتی Songserm عمدتا، اگر نه همه، خارجی.

کشتی Seatran بسیار بزرگتر است، و دارای چندین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع (ورود به بسیاری از کسانی که از جمله مناطق مطبوع، رایگان است)، بسیار کمتر بسته بندی شده فقط به دلیل اندازه (هنوز هم می تواند در زمان اوج فصل بالا باشد)، و مجهز است با تلویزیون های متعدد (کانال های تایلندی). این یک کافه تریای بزرگ (با قیمت های بسیار دوستانه، مانند ۲۰ بات برای جام همان رشته فرنگی)، و مسافران عمدتا تایلندی، و همچنین برخی از شرح و گردشگران. برنامه های خود را می توانید اینجا پیدا [۷] (لیست اول خروج از Donsak به سامویی است، دوم بازگشت است).

رجا فری بندر [۸] عمل خدمات بین اسکله Donsak و Lipa درباره نوا اسکله در سمت غربی سامویی (چند کیلومتری جنوب Nathon). این شامل یک هوای آزاد عرشه مطبوع و صندلی های راحت. این کشتی همچنین اتومبیل حمل و نقل، به طوری که می تواند مورد استفاده باید به شما تصمیم به با حمل و نقل خود را آمده است. انتقال Songthaew از اسکله در Lipa درباره نوا در سامویی به یکی از دو Chaweng یا Lamai خواهد هر نفر ۱۰۰ بات هزینه. تاکسی گران تر خواهد بود، با قیمت درخواست های اولیه تا ۱۰۰۰ بات.

خدمات کشتی های متعدد مستقیم از سرزمین اصلی سورات تانی از جمله یک قایق سریع السیر (۳ خروج روزانه، در نظر گرفتن حدود ۳ ساعت و هزینه ۱۵۰ بات) و قایق شب آهسته (گرفتن ۶/۷ ساعت). اپراتور پاسخ Songserm سفر (۶۶ ۲۵ ۲۹ ۶۵۴ در بانکوک) [۹] برای آخرین برنامه، که متفاوت است با توجه به فصل.

 • ساحل همیشه بزرگ برای کودکان بلکه تایلند دو برابر سرگرم کننده است. تایلند عاشق بچه ها (به خصوص کودکان) و آنها را با توجه خواهد کرد. حتی رانندگان تاکسی بد تور سامویی خلق لذت بردن از بازی Já هوا (دالی موشه) با آنهایی که کمی.
 • از جزایر تایلندی، جزیره سامویی آرام و خانواده است. نگه دارید راهنمایی های ما در ذهن و تعطیلات خانواده خود را تمام خواهد شد لبخند.
 • تنها در بهترین هتل ها خواهد کرد که پیدا صندلی بالا، و کالسکه به ندرت در خارج از مناطق رفت و آمد مکرر بالا دیده می شود. ترین تایلند فقط در آغوش خود حمل فرزندان خود و آنها را در میز شام نگه دارید. در حالی که کالسکه ممکن است راحت
 • باشد، ترین پیاده رو تایلندی احساس بیشتر شبیه جاده های خارج از قدم زدن پس از آن.
 • اگر شما با استفاده از یک کوله پشتی، مطمئن شوید که سر کودک نشستن نیست بالاتر از مال: بسیاری از موانع حلق آویز آماده تور سامویی در سطح پیشانی وجود دارد
 • پوشک یکبار مصرف در اندازه های بزرگ در تسکو لوتوس سامویی و بازار تاپس در دسترس هستند
 • سبک بین المللی ساحل هتلها و اقامتگاههای تفریحی مجلل معمولا امکانات مهد کودک و مهد و کودکستان ارائه
 • مواد غذایی تایلندی است که اغلب یک کمی بیش از حد برای کام جوان تند، اما برنج سرخ شده، از Roti، ماکارونی و رشته فرنگی سرخ شده در روغن به طور گسترده ای در دسترس
 • بهترین سواحل برای خانواده ها با کودکان جوان بو Phut و Mae نم. امواج ملایم هستند، پیاده رو به اندازه کافی گسترده به فشار یک پرسه زن (اگر شما یکی را)، و خانواده های دیگر به ارائه همبازی بین المللی وجود دارد.
 • برای خانواده ها با کودکان بزرگتر، به ویژه نوجوانان، Chaweng را بیشتر سرگرمی فراهم می کند. امواج پرقدرت هستند، مقدار زیادی از خرید و غذا خوردن وجود دارد، و بسیاری از هتل ها دارای استخر اگر شما از شن و ماسه خسته می شوند.
 • بسیاری از کودکان می حیوانی نشان می دهد، مانند تئاتر میمون و باغ وحش ببر، که به ندرت با استانداردهای غربی رفاه حیوانات زندگی می کنند وجود دارد. در عوض، سر به ساحل جنوبی که در آن بچه ها می توانند فیل به دو آبشار جنگل و یا تعجب در سامویی پروانه باغ سوار.
 • برخی از غواصی کردن جزیره ساموی، اما واقعا کشف چشم انداز زیر آب را به یک سفر به KO تائو وجود دارد.

سامویی مقصد جزیره برتر در خلیج تایلند است. سامویی به راحتی قابل دسترس، ویژگی های سواحل زیبا و انواع فعالیت ها و تسهیلات لازم را برای بازدید کنندگان در هر بودجه.

Ko Samui، تایلند دومین مقصد جزیره محبوب ترین است، در خلیج تایلند تقریبا ۷۰۰ کیلومتر واقع شده است. جنوب بانکوک و ۸۰ کیلومتر است. از ساحل جنوب تایلند است. سامویی سومین جزیره بزرگ در تایلند و بزرگترین در مجمع الجزایر بیش از ۸۰ جزیره است که شامل آنگ تونگ ملی پارک دریایی، یک سفر بهشت ​​قایقرانی و روز از Ko Samui در است. در حالی که سامویی به اندازه کافی کوچک در فقط چند ساعت با موتور و یا ماشین circumnavigated است، این جزیره دارای چنین تنوع سواحل و فعالیت هایی که آن را غیر ممکن خواهد بود به تجربه همه چیز را در یک بار بازدید. با این حال، این بود که همیشه چنین نیست. تا اواخر قرن ۲۰، سامویی خانه را به یک جامعه کوچک در درجه اول در ماهیگیری ماهیگیری و نارگیل مشغول بود. حتی هر جاده در این جزیره تا اوایل دهه ۱۹۷۰ وجود ندارد. با این حال، یک بار بازدید کنندگان خارجی این جواهر جزیره، سرسبز با جنگل های استوایی، حاشیه با درخت خرما امتداد پوشیده از شن و ماسه طلایی، و احاطه شده توسط سلیس کشف، آب زمرد کبود، توسعه سرعت به دنبال. امروز در سواحل Chaweng و Lamai می شلوغ شهرهای ساحلی با استراحتگاه افسانه ساحل، رستوران ها تحسین بین المللی، و تور سامویی ها در سطح جهانی. فعالیت در اطراف جزیره ساموی شامل دوره های پخت و پز، آموزش یوگا، آموزش موی تای، غواصی، و حتی گلف. در حالی که چند سواحل ساکت تر که برای استراحت و آرامش ایده آل هستند، به ویژه آنهایی که ویژگی های برخی از بهترین استراحتگاه ۵ ستاره در جهان، و برخی که بیرون آمدن جذابیت دنیای قدیم، مانند بو Phut، که ویژگی های تبدیل، قدیمی خانه های مغازه چینی وجود دارد ، سامویی پر جنب و جوش، جای هیجان انگیز تر از آن چند دهه پیش است. جزیره ساموی به سبک خود را از بهشت ​​جزیره توسعه، حفظ بسیاری از زیبایی های طبیعی آن در حالی که ارائه تقریبا هر فعالیت تصور و یا خدمات برای تعطیلات ساحل نهایی.

 

خدمات ما:

 • قیمت تور سامویی
 • تور لحظه آخری
 • تور سامویی ارزان
 • تور تایلند
 • قیمت تور سامویی
 • بلیط سامویی

با ما تماس بگیرید

 • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 22228581-021

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

 • هتل کنراد سامویی

  هتل کنراد سامویی

  هتل کنراد سامویی Conrad Koh Samui ، جز هتل های ۵ ستاره سامویی است. این اقامتگاه لوکس مشرف به خلیج زیبای تایلند است. از ویژگی های آن می توان به استخر بی نهایت و ویلاهای بزرگی که در دامنه ی کوه های سرسبز و گرمسیری مشرف به ساحل Aow Thai هستند، اشاره کرد. کلیه ویلاها […]

 • هتل سندالوود لاکچری ویلا ریزورت سامویی

  هتل سندالوود لاکچری ویلا ریزورت سامویی

  هتل سندالوود لاکچری ویلا ریزورت سامویی Sandalwood Luxury Villa Resort ، جز هتل های ۵ ستاره سامویی است. این اقامتگاه لوکس مشرف به خلیج زیبای سیام و در دامنه ی کوه ای سرسبز واقع شده است. با یک پیاده روی ۶ دقیقه ای می توان به ساحل رسید. از امکانات هتل می توان به ۵ […]